Multimediální expozice v Plzni potrvá ještě 6 týdnů

Ještě 6 víkendů můžete navštívit naši nejnovější multimediální expozici v areálu Plzeňského Prazdroje. Skutečné příběhy 20. století zažijete na výstavě pomocí imerzní reality, světelných a zvukových efektů, osobních digitálních průvodců a velkoformátových fotografií. Na výstavě v Plzni můžete vůbec poprvé vidět principy vyprávění, které budou využívat na trvalo expozice v Institutech Paměti národa.

V srpnu vás zveme na jeden z doprovodných programů výstavy Osvobození bez svobody, třeba na setkání s autory nebo pamětníkem.

DOPROVODNÉ PROGRAMY

sobota 7. srpna v 15.30 a v 17 hodin
komentované prohlídky se spoluautorem výstavy Viktorem Portelem

sobota 14. srpna 10 až 18 hodin
den otevřených dveří, po celý den bude vstupné zdarma: V případě zájmu vás provedou kolegové z Paměť národa Plzeňský kraj a představí naše aktivity v západních Čechách.

sobota 21. srpna v 16 hodin
setkání v expozici přímo s pamětníků: V den výročí sovětské okupace budeme s Josefem Švajcrem mluvit o útoku sovětů na vysílač Krašov v srpnu 1968.

pátek 27. srpna od 12.30 až 17 hodin
prohlídky zdarma pro pedagogy

Dorazte přímo na místo nebo si kupte vstupenky předem na vybraný termín na plzen.pametnaroda.cz. Expozici najdete v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje: U Prazdroje 64/7, Plzeň 3.