Dárkové poukazy na vstupné do interaktivní expozice Tichá hrdinství

Dárek, který udělá radost a zároveň pomůže! Kupte dárkový voucher na fascinující výpravu do historie. Prohlídka interaktivní expozice Tichá hrdinství nabízí intenzivní zážitek pomocí autentických příběhů a moderních technologií, které nadchnou teenagery i jejich rodiče. Koupí voucheru zároveň podpoříte fungování této výjimečné expozice. Dárkový voucher na vstupné můžete koupit do interaktivní expozice Tichá hrdinství v Institutu Paměti národa Brno nebo Pardubice!

S kódem z poukazu si obdarovaný vybere termín a čas, který mu vyhovuje, a pak už se pomocí moderních technologií vydá na poutavou cestu do minulosti. Výstava Tichá hrdinství je interaktivní expozice, skrze kterou se návštěvníci vypraví do historie 20. století. Nebudou ale jen poslouchat vyprávění pamětníků, kteří zažili totalitní režimy – sami se aktivně zapojí do zkoumání vzpomínek a pomocí tabletu budou moci dobrodružství aktivně ovlivňovat a utvářet. Pomohou jim k tomu nejen netradiční projekce, ale i vizuální a zvukové efekty, interaktivní obrazovky nebo rozšířená realita.

expozice Tichá hrdinství Brno

 

expozice Tichá hrdinství Pardubice

 

Návštěva naší interaktivní expozice není určena jen pro studenty a školy. Díky interaktivnosti a snadno vstřebatelné formě vyprávění je vhodná pro rodiny, teenagery i seniory.

Vybrat můžete ze tří druhů poukazů:
– v hodnotě 200 Kč – vstupenka pro 1 dospělou osobu
– v hodnotě 340 Kč – vstupenka pro 2 dospělé osoby
– v hodnotě 500 Kč – rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti)